Kajrat – CZ Bělehrad 2:1 (kon.) | Dacia Kišiněv – Renova 4:1 (kon.) | Sutjeska – Debrecín 2:0 (kon.)
Keşla FK – Laçi 0:0 (kon.) | Elfsborg – Lahti 5:0 (kon.) | Ulisses – Birkirkara 1:3 (kon.)
Cchinvali – Botoşani 1:3 (kon.) | Jūrmala – Budućnost 0:0 (kon.) | Dudelange – UC Dublin 2:1 (kon.)
Qäbälä – Dinamo Tbilisi 2:0 (kon.) | Kalju – Aktobe 0:0 (kon.) | Žodino – Kukësi 0:0 (kon.)
Omonia Nikósie – Batumi 2:0 (kon.) | Soligorsk – Glenavon 3:0 (kon.) | Hajduk Split – Sillamäe Kalev 6:2 (kon.)
Apollon Limassol – Saxan 2:0 (kon.) | AIK Stockholm – VPS 4:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Europa 3:0 (kon.)
Beroe – Atlantas 3:1 (kon.) | Odd – Šeriff 0:0 (kon.) | Beitar Jerusalém – Ordabasy 2:1 (kon.)
Rosenborg – Víkingur 0:0 (kon.) | Randers – Sant Juliá 3:0 (kon.) | Lusitans – West Ham 0:1 (kon.)
Zrinjski Mostar – Širak 2:1 (kon.) | Loko Záhřeb – Broughton 2:2 (kon.) | Žilina – Glentoran 3:0 (kon.)
Litex – Jelgava 2:2 (kon.) | Vaduz – La Fiorita 5:1 (kon.) | Partizani – Strømsgodset 0:1 (kon.)
Śląsk – Celje 3:1 (kon.) | Runavík – Linfield 4:3 (kon.) | Bala Town – Differdange 2:1 (kon.)
FK Rabotnički – Flora 2:0 (kon.) | Trnava – Olimpic 0:0 (kon.) | Jagiellonia – Kruoja 8:0 (kon.)
Mladost Podgorica – Neftçi Baku 1:1 (kon.) | Koper – Víkingur Reykjavík 2:2 (kon.) | Juvenes/Dogana – Brøndby 0:2 (kon.)
Ferencváros – GA Eagles 4:1 (kon.) | Čukarički – Domžale 0:0 (kon.) | Vojvodina – MTK Budapešť 3:1 (kon.)
St Patrick´s – Skonto FC 0:2 (kon.) | Valletta – Newtown 1:2 (kon.) | Aberdeen – Škendija 0:0 (kon.)
HB Tórshavn – Riteriai 1:4 (kon.) | St. Johnstone – Alaškert 2:1 (kon.) | Željezničar – Balzan 1:0 (kon.)
Hafnarfjördur – Seinäjoki 1:0 (kon.) | Reykjavík – Cork City 2:1 (po pr.)
konec
FK Partizani
0:1 (0:0)
Strømsgodset IF
Čtvrtek 09.07.2015, 20:00 • Qemal Stafa Stadium, Tiranë • Evropská liga (předkola) • 1. předkolo
Předzápasové kurzy
     
    Hosté z Norska nejenom, že svůj dvoubrankový náskok ubránili, ale také dokázali v Tiranë zvítězit zásluhou Vaagan Moena, který tímto gólem stvrdil postup Strømsgodsetu do dalšího předkola, kde se mu postaví celek z české Synot ligy FK Mladá Boleslav!
    Tímto se s Vámi loučím a zase někdy při sledování onlajnů. Hezký večer! (22:06:25)
     
    90+4
    Konec zápasu.
    90+4. MOEN - 0:1
     
    90+4
    Strømsgodset právě vstřelil branku!
    A je to potvrzeno! Do vápna se dokázal prokličkovat Wikheim, který míč nádherně předložil PETTERU VAAGAN MOENOVI a ten se nemýlil!
     
    90+2
    V dobré pozici Račič opět minul prostor mezi třemi tyčemi.
     
    89
    Snaha domácích zápas ještě zdramatizovat postupně přechází v křeč a vypadá to, že hosté si už postup pohlídají.
     
    89
    Střídání v týmu FK Partizani: ze hřiště odchází Kalari, přichází Bylykbaši.
     
    88
    V dobré pozici se ocitl Račič, ale jeho střelu výtečně zblokovali obránci.
     
    87
    Střídání v týmu Strømsgodset IF: ze hřiště odchází Ogunjimi, přichází Sørum.
     
    86
    Žlutou kartu dostává Ogunjimi (Strømsgodset IF).
     
    84
    Střídání v týmu Strømsgodset IF: ze hřiště odchází Abu, přichází Jradi.
     
    82
    Z poněkud velké vzdálenosti pálil domácí Vila, ale Pettersen míč boxuje pryč.
     
    80
    Na domácích je vidět snaha, ale obrana norského celku působí velmi jistě.
     
    77
    Střídání v týmu FK Partizani: ze hřiště odchází Plaku, přichází Trashi.
     
    71
    Ogunjimi dostal perfektní pas za obranu, ale z úhlu na Hoxhu nevyzrál.
     
    66
    Po rohovém kopu se k míči dostal Fejzullahu, ale jeho hlavičku Pettersen vyškrábl těsně mimo tři tyče!
     
    66
    K vidění bude další rohový kop v podání fotbalistů Tiranë.
     
    66
    Ale míč ze vzduchu bere Pettersen.

    Jan Marčík

    Branky: 90+4. Moen

    Karty:   35. Kastrati (PTZ), 59. Batha (PTZ) – 45+2. Wikheim (SIF), 55. Rønning (SIF), 86. Ogunjimi (SIF)


    FK Partizani: Hoxha – Kalari, Vrapi, Bicaj, Fejzullahu – Mazrekaj, Batha, Vila, Fazliu – Plaku, Račič
    Náhradníci: Xhika – Trashi, Tafili, Nedzipi, Krasniqi, Ibrahimi, Bylykbaši

    Strømsgodset IF: Pettersen – Vilsvik, Madsen, Valsvik, Hamoud – Ronnig Ovenstad, Abu, Fossum – Kastrati, Ogunjimi, Wikheim
    Náhradníci: Thomas – Sorum, Nguen, Moen, Jradi, Hoibraten, Hanin

    Rozhodčí: Stieler – Henschel, Ittrich