Kajrat – CZ Bělehrad 2:1 (kon.) | Dacia Kišiněv – Renova 4:1 (kon.) | Sutjeska – Debrecín 2:0 (kon.)
Keşla FK – Laçi 0:0 (kon.) | Elfsborg – Lahti 5:0 (kon.) | Ulisses – Birkirkara 1:3 (kon.)
Cchinvali – Botoşani 1:3 (kon.) | Jūrmala – Budućnost 0:0 (kon.) | Dudelange – UC Dublin 2:1 (kon.)
Qäbälä – Dinamo Tbilisi 2:0 (kon.) | Kalju – Aktobe 0:0 (kon.) | Žodino – Kukësi 0:0 (kon.)
Omonia Nikósie – Batumi 2:0 (kon.) | Soligorsk – Glenavon 3:0 (kon.) | Hajduk Split – Sillamäe Kalev 6:2 (kon.)
Apollon Limassol – Saxan 2:0 (kon.) | AIK Stockholm – VPS 4:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Europa 3:0 (kon.)
Beroe – Atlantas 3:1 (kon.) | Odd – Šeriff 0:0 (kon.) | Beitar Jerusalém – Ordabasy 2:1 (kon.)
Rosenborg – Víkingur 0:0 (kon.) | Randers – Sant Juliá 3:0 (kon.) | Lusitans – West Ham 0:1 (kon.)
Zrinjski Mostar – Širak 2:1 (kon.) | Loko Záhřeb – Broughton 2:2 (kon.) | Žilina – Glentoran 3:0 (kon.)
Litex – Jelgava 2:2 (kon.) | Vaduz – La Fiorita 5:1 (kon.) | Partizani – Strømsgodset 0:1 (kon.)
Śląsk – Celje 3:1 (kon.) | Runavík – Linfield 4:3 (kon.) | Bala Town – Differdange 2:1 (kon.)
FK Rabotnički – Flora 2:0 (kon.) | Trnava – Olimpic 0:0 (kon.) | Jagiellonia – Kruoja 8:0 (kon.)
Mladost Podgorica – Neftçi Baku 1:1 (kon.) | Koper – Víkingur Reykjavík 2:2 (kon.) | Juvenes/Dogana – Brøndby 0:2 (kon.)
Ferencváros – GA Eagles 4:1 (kon.) | Čukarički – Domžale 0:0 (kon.) | Vojvodina – MTK Budapešť 3:1 (kon.)
St Patrick´s – Skonto FC 0:2 (kon.) | Valletta – Newtown 1:2 (kon.) | Aberdeen – Škendija 0:0 (kon.)
HB Tórshavn – Riteriai 1:4 (kon.) | St. Johnstone – Alaškert 2:1 (kon.) | Željezničar – Balzan 1:0 (kon.)
Hafnarfjördur – Seinäjoki 1:0 (kon.) | Reykjavík – Cork City 2:1 (po pr.)
konec
FK Rabotnički Skopje
2:0 (0:0)
FC Flora Tallinn
Čtvrtek 09.07.2015, 20:00Evropská liga (předkola) • 1. předkolo
Předzápasové kurzy
     
    90+5
    Konec zápasu. (21:48:52)
     
    90+3
    Žlutou kartu dostává Bozinovski (FK Rabotnički Skopje).
     
    90+1
    Žlutou kartu dostává Cikarski (FK Rabotnički Skopje).
     
    90
    Žlutou kartu dostává Aloe (FC Flora Tallinn).
     
    90
    Rohový kop pro domácí tým.
     
    89
    Aneneho rána letěla vedle.
     
    88
    Tamm fauloval, míč pro domácí.
     
    86
    Střídání v týmu FK Rabotnički Skopje: ze hřiště odchází Sahiti, přichází Jovanovski.
     
    86
    Žlutou kartu dostává Frolov (FC Flora Tallinn).
     
    83
    Volný přímý kop Tallinnu zahraje Frolov.
     
    80
    Střídání v týmu FK Rabotnički Skopje: ze hřiště odchází Altiparmakovski, přichází Trajcevski.
     
    79
    Střela Altiparmakovského byla sražena obráncem.
     
    78
    Střela, kterou vyslal Cikarski, byla zablokována obránci.
     
    78
    Petroviić zahraje další rohový kop domácích.
     
    77
    Flora bude čelit dalšímu rohovému kopu.
     
    75
    Střídání v týmu FK Rabotnički Skopje: ze hřiště odchází Ilijoski, přichází Mitrov.
     
    74
    A ještě jeden rohový kop pro domácí tým.
     
    73
    Další roh pro domácí.

    Dario Becci

    Branky: 48. Anene, 54. Altiparmakovski

    Karty:   45. Sijanovski (RAB), 90+1. Cikarski (RAB), 90+3. Bozinovski (RAB) – 86. Frolov (FLT), 90. Aloe (FLT)


    FK Rabotnički Skopje: Bozinovski – Siljanovski, Ilievski, Ristevsko, Cikarski – Anene, Vujcic, Petroviić, Sahiti – Altiparmakovski, Ilijoski (C)
    Náhradníci: Efremov – Najdovski, Jovanovski, Mitrov, Ristovski, Markoski

    FC Flora Tallinn: Toom – Kams, Baranov, Jääger (C), Jürgenson – Sappinen, Frolov – Alliku, Tukiainen, Logua
    Náhradníci: Karofeld – Aloe, Tamm, Vihmann, Saliste, Grussev, Luigend

    Rozhodčí: Markus Hameter – Andreas Staudinger, Roland Riedel – Julian Weinberger (všichni AUT)