Neftçi Baku – Příbram 0:0 (zruš.) | Poprad – Galaţi 0:0 (kon.) | Plzeň – Botoşani 0:0 (zruš.)
konec
FK Poprad
0:0 (0:0)
FC Oţelul Galaţi
sk Čtvrtek 10.07.2014, 16:00 • NTC Poprad • Přípravný zápas
   
  Vážení športoví priatelia, skončilo sa nám prípravné stretnutie medzi FK Poprad a FC Otelulom Galati bezgólovým rozdielom 0:0. Myslím, že sme však videli vcelku pútavý futbal, ktorý bol obsiahnutý o hojný počet streleckých pokusov.

  Ja sa s vami z popradského NTC už lúčim. Za pozornosť vám ďakuje Lukáš R. Ovšonka a želá príjemný zvyšok dňa. (17:46:49)
   
  90
  Koniec zápasu.
   
  90
  Strela od hráča s číslom 11 z pravej strany však smerovala do bočnej siete a je tu zrejme koniec.
   
  90
  Začala sa nám pravdepodobne posledná minúta tohto prípravného zápasu. Do útoku sa snažia ešte ísť domáci.
   
  89
  Brankár domácich loptu vyboxoval presne na kopačku hráča s číslom 14, ktorý okamžite pálil, no svojou delovkou len nastrelil hráča Popradu a potom už domáci brankár situáciu s prehľadom vyriešil.
   
  89
  Rumunskí futbalisti teraz cez pekné tri prihrávky na jeden dotyk dostali loptu až ku bránkovej čiare a po odkope domáceho hráča získali rohový kop.
   
  87
  Popradčania s pokojom na kopačkách sa snažia ešte o nejaký útočný ťah, no ich súper sa s istotou bráni.
   
  85
  Nádhera v podaní striedajúceho popradského brankára! Futbalista súpera s číslom 90 si pripravil loptu v šestnástke a z blízkosti vypálil, no domáci brankár dokonale zabránil prieniku lopty do svojej siete!
   
  84
  Popradčania zahrali štandardku nakrátko, k lopte sa potom v priestore pri rohovej vlajke dostal hráč s číslom 10, no ten len nastrelil protihráča na bližšej hranici šestnástky.
   
  83
  Popradskí futbalisti však loptu bez problémov odohnali od svojej svätyne.
   
  83
  Hráč Otelulu s číslom 90 sa tlačil po ľavej strane šestnástky, no veľmi účinne ho odzbrojil domáci futbalista s číslom 3 na chrbte. Roh pre Galati.
   
  82
  Na ihrisku vidieť a z hry vyplýva, že už oba tímy nechcú inkasovať. Aj keď ide "len" o prípravný zápas nasadenie tímov je na ligovej úrovni.
   
  80
  Popradčania vystriedali brankárov a videli sme aj výmenu hráčov na opačnej strane.
   
  80
  Brankár Popradu zmaril pokus o vysunutie hráča Galati a vyslúžil si potlesk z tribún.
   
  79
  Popradský hráč s číslom 7 to skúsil spoza šestnástky, no svojou prízemnou strelou iba trafil do súperovho hráča. Domáci však opätovne pri lopte.
   
  78
  Hráč Otelulu s číslom 8 sa už pripravoval do prieniku pred šestnástkou, no dostal veľmi dlhú prihrávku. Do útoku smerujú domáci.
   
  77
  Poprad striedal.
   
  76
  Popradský hráč s číslom 10 sa teraz pekne uvoľnil po ľavej strane ihriska, dostal sa s loptou k malému vápnu, snažil sa prihrať bližšie k bráne, no brankár súpera jeho úmysel vystihol.
   
  75
  Domáci futbalista s číslom 4 teraz už z bránkovej čiary odcentroval, no jeho úmysel už zblokoval jeden z hráčov súpera. Roh pre Poprad.
   
  74
  Hráč s číslom 10 teraz preniesol hru na pravú stranu vcelku účinne a Popradčania môžu v akcii pokračovať.

  Lukáš Rastislav Ovšonka

  Branky:


  FK Poprad:
  FC Oţelul Galaţi: